Telefon:  +420  724 960 485

Reiki II. stupeň

Napsal Daniel Šnábl. Posted in Uncategorised

 

Skutečné použití reiki II. stupně v podstatě nemá omezení. Druhý stupeň představuje přibližně trojnásobné zesílení používané reiki energie, neboť zde se již neotvírá reiki kanál, a tělo je jakoby již nastaveno pro práci s reiki energií. Většina energetických projevů na fyzické úrovni už prodělává samo léčení a některé bloky jsou již rozpuštěny. Každého, kdo se rozhodne postoupit do II. stupně čekají úžasné změny, které jsou tak jemné, ale tak zřetelné v životě praktikanta reiki, že je těžko může popsat i on sám. V každém případě je to však hluboké proniknutí do schopností každého praktikanta reiki a život se proměňuje v kouzlo spirituálního projevu v každé maličkosti všedního dne.

 

Život se stává skutečným dobrodružstvím, které se odehrává každým okamžikem.

V II. stupni jsou žákovi předány tajné symboly a mantry pro práci s reiki na dálku , zesílení a mentální symbol. Žák se učí tyto symboly používat, kreslit , kombinovat atd.

Po tomto zasvědcení nastává opět 21 denní období (tzv. kalibrace).

 

Dálkový symbol: přináší možnost pracovat s reiki na dálku., nebo jednoduše řečeno posílat reiki energii do jakéhokoliv místa, času a prostoru vesmíru a ta bude přijímána okamžitě!

Zesilovací symbol: zesiluje průtok reiki energie kanálem a tím působí intenzivněji a doba léčení se zkracuje. Navíc tento symbol působí jako ochrana jednotlivce.. Rovněž se používá k čištění prostorů od negativních energií.

Mentální symbol: přináší schopnost posílat reiki energii proti času a do budoucnosti a tak napravovat hluboké karmické, psychické a mentální zátěže (deprese, výčitky, strach, zlost, traumata), které nás trápí a poznamenávají. Stejně tak lze použit tohoto symbolu k ozdravění člověka od některých jeho zlozvyků (kouření, hraní automatů, drogy, kousání nehtů, atd.)

 

Zkrátka reiki II. stupně přináší do života daleko efektivnější používání této metody. V tomto stupni lze energii posílat i v případě, že se léčený objekt nachází třeba na druhé straně světa. Možnosti jsou zde doslova neomezené.

 

 

Kontakt

Jeremenkova 13

779 00 Olomouc

Czech Rep. 

Mobile: +420 724 960 485

Emial: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook: https://www.facebook.com/groups/283007101859064/