Telefon:  +420  724 960 485

Reiki I. stupeň

 

Zasvěcení do I.stupně Reiki je jeden ze zlomových okamžiků pro každého, kdo to myslí vážně a kdo se rozhodne vstoupit na tuto cestu. Pro mne osobně to byl krok do neznáma a zároveň jeden z nejsilnějších životních zážitků, kterým jsem prošel. Při zasvěcení dle tradičního systému Dr. Usui dojde k otevření kanálu pro vedení energie Reiki. Ten latentně existuje v každém člověku již od narození.

Po zasvěcení je tento kanál otevřen navždy a zasvěcený jej nikdy nemůže ztratit. Od této chvíle má právo energii používat pro sebe či na požádání pro druhé lidi, zvířata, rostliny, atd. Reiki prvního stupně přináší hlavně ozdravení fyzické úrovně člověka.

Po tomto zasvědcení nastává 21 denní období tzv. kalibrace, kdy se tělo vyrovnává se zvýšnou frekvencí, na kterou bylo naladěno při iniciaci do tohoto stupně. Kalibrace může být doprovázena náladovostí, únavou, nemocí (kdy dochází k očistnému procesu těla). Člověk by se měl v tomto období vyvarovat nadměrné konzumace alkoholu či jiných nevhodných látek a co nejintenzivněji na sobě pracovat. Tzn. Pracovat s energiemi, které mu vstoupily do života a tím zjišťovat, co vše s nimi dokáže. Obnovují se staré bolesti těla a nedoléčené nemoci, záněty, které se automaticky léčí, stejně tak i problematické chvíle na psychické, emocionální a mentální úrovni. Dochází k jakémusi narovnání osobnosti a následně všech vztahů kolem ní.

Čím více se Reiki používá, tím více se pročišťuje Reiki kanál a síla energie je mohutnější a stabilizovanější. Životní energie nalézá stále více a více výrazových možností, protože staré usazeniny se časem rozpouštějí a nové se již nemohou tvořit. Po rozpuštění většího počtu bloků v oblasti vnímání přijímá zasvěcený realitu komplexněji a je vitálnější, neboť dříve zablokované energie nyní mohou proudit. Ze stejného důvodu pracují lépe i psychické a fyzické obranné mechanizmy jako jsou imunitní systém, instinktivní vnímání, kůže se všemi ochrannými funkcemi a aura jako energetický plášť.

Čím častěji se s Reiki pracuje, tím více bude člověk cítit jeho účinky, až je vezme naprosto za své a Reiki se stane způsobem života, který odebere destruktivní návyky a nahradí je radostí, zdravím a hojností spirituality života.

 

Kontakt

Jeremenkova 13

779 00 Olomouc

Czech Rep. 

Mobile: +420 724 960 485

Emial: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook: https://www.facebook.com/groups/283007101859064/